Nejnovější recenze ze sekce Vidle

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. října 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

Zahradní nářadí mám jedině Fiskars a jsem s každým kusem nadmíru spokojen.

Přidáno: 7. října 2011

Zakoupeno v FISKARS-shop.cz

jsem s tímto produktem fakt spokojen, dobře se s bán pracuje, má ergonomické držadlo, jeho koupi bych fakt doporučil, je to jeden z nejlepších modelů kompostových vidlí

Přidáno: 18. září 2011

Zakoupeno v GARTEKO

• nastavitelná délka dle výšky osoby
  • rozsah nastavitelnosti plně vyhovuje
  • kvalitní provedení (snad vydrží tolik na kolik vypadá)
  • posuvná část se i při zajištění trošičku vikle

Zatím bez zkušeností v "terénu".

Přidáno: 11. srpna 2011

dobrý produkt

Přidáno: 23. června 2011

Zakoupeno v FISKARS-shop.cz

znám některé výrobky, s kterými jsem mohla pracovat a jsem s nimi spokojena.

Fiskars malé 137230

Fiskars malé 137230

Přidáno: 8. května 2011

Zakoupeno v GARTEKO

• perfektně se drží, jsou sice težší než jsem čekala, ale díky tomu snad ryjí za mě.

prostě Fiskars se nedá odolat

Přidáno: 2. dubna 2011

• Kvalitní provedení, ergonomie
  • nepracují bez lidské energie :o))

Přesně i zde platí, kdo vezme do ruky nářadí od Fiskars, už se mu špatně dělá s jiným... : :o)

Přidáno: 13. prosince 2010

Zakoupeno v GARTEKO

• toto byl dárek , už jeden mám. Tento je vylepšený ještě o nastavitelnou délku.
  • nemáchybu

super

Jessica007 Jessica007

Přidáno: 28. července 2010

• dobrá pomůcka
  • velmi kvalitní malé vidle
  • hezká kombinace barev
  • celkově hezký design
  • vzhledem ke kvalitě přiměřená cena
  • dlouho vydrží, velká trvanlivost
  • uvítala bych o trochu delší rukojeť, ale i takto to jde

Vzhledem k tomu, že mám zahrádku a pěstuji tam květiny v půdě i v nádobách, dále pěstuji květiny na oknech a samozřejmě i pokojové, tak mám různé zahradnické pomůcky. A koupila jsem si i tyto vidličky :). Jsou to malé, ale velmi kvalitní vidle z kvalitní oceli. Jsou výborným pomocníkem při sázení a přesazování květin, ať na zahrádce, v truhlících či doma, hodí se mi všude. A vzhledem k tomu, že jsou kvalitní, určitě mi hodně dlouho vydrží a ještě dlouho mi budou pomáhat. Jsou nejen kvalitní, ale mají i moc hezký design - včetně kombinace barev. Cena za takovou malou pomůcku by se mohla zdát docela velká, ale zase vzhledem k jejich kvalitě a předpokládané trvanlivosti (hned tak se nerozbijí nebo neponičí) je, řekla bych, přiměřená. Možná by mohly mít o trochu delší rukojeť, to záleží, co zrovna člověk dělá, ale i takto jsou v pohodě. Samozřejmě je doporučuji.

Přidáno: 26. července 2010

• kvalitní a osvědčená značka Fiskars
  • mají čtyři ostré, dlouhé špice
  • ideální pro práce na zahradě
  • snadná manipulace
  • dobře se drží v ruce
  • dostatečná délka
  • nejsou ani moc těžké

Vidle, které uvítá každý zahrádkář, jsou určeny právě pro zahradní práce různého charakteru. My je využíváme na práce s kompostem a s trávou - ať již čerstvě posečenou či suchou. Mají dostatečnou délku a násadu, která je v horní části části potažena plastem, aby se zamezilo nepříjemného studění. Vidle jsou od kvalitního, osvědčeného výrobce Fiskars. Mají čtyři dlouhé, ostré špice pro komfortní a praktické využití. Nejsou ani moc těžké v ruce, takže vás hned nebudou bolet ruce. Celkově se vidle dobře drží v ruce, jsou dobře tvarované a práce s nimi jde velmi dobře. Dají se dobře skladovat, nezaberou moc místa a jsou laděny do univerzální, černé barvy. U nás je s těmito vidlemi spokojenost - poměr kvality ku ceně je dobrý.

Přidáno: 25. července 2010

• ideální pro sázení a přesazování květin
  • moderní barevná kombinace černé a zelené
  • dobře se drží v ruce
  • urychlí a usnadní práci
  • dostatečná pracovní šířka
  • kvalitní materiál
  • dobrá cena
  • možná by mohla být trochu delší rukojeť

Tyto květinové vidličky vlastní moje mamka, která si je nedávno koupila. Líbí se mi barevné pojetí - není jednotvárné a díky sytější, zelené barvě se snáze hledají pokud je náhodou někam založíte. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu - oceli a i to po značných hodinách práce vypadají pořád perfektně. Údržba je velmi snadná - po každém použití očistit od hlíny a uložit. Mamka je s vidlemi spokojená - používá je na přesazování květin a to jak balkonových a pokojových, tak zahradních. Vidličky jí usnadňují a urychlují práci. Pracovní záběr je dostatečný, dobře se drží v ruce a nejsou těžké. Možná by mohla být trochu delší rukojeť pro komfortnější práci, ale to je otázka pohledu. Cena byla ucházející. Skvělá pomůcka pro pěstitele květin, kterou mohu ráda doporučit.

Přidáno: 8. června 2008

Klasické vidly priamo pre vás a vašu záhradu. Tvoria ich oceľová spodná 4 ostňová vidla ktorá zaručí pohodlné obrábanie vašej záhrady, prácu s trávou a kompostom. Ďalej je to oceľová tyč ktorá je odolná voči poškodeniu a vrch ukončuje plastová protišmyková násada na držanie ktorá je uložená tak aby ste ju mohli držať v prírodzenej polohe.

Zobrazuji 441 - 452 ze 452 recenzí 1...19 20 21 22 [ 23 ]